.::.  Kurumsal
 

ARC DESIGN İNŞAAT; Bursa'da Prefabrik yapı, inşaat ve proje alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde, müşterilerimize  hızlı, etkili ve profesyonel profesyonel çözümler sunmaktayız.


Firmamız; Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Hizmet ve Ürün Halkamızın İçinde ;

Tek katlı prefabrik evler, çift katlı prefabrik evler, prefabrik villalar, dış mekan mimari proje tasarımı, iç mekan mimari proje tasarımı ile emlak gayrimenkul satış ve pazarlama işleri yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.